Yemek Tarifi Sepeti sitesinde tariflerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Başlamadan önce;

Yemek Tarifi Sepeti | Sitemize üye olmayan kullanıcılar programımızdan yararlanamaz!

Üye olmak için TIKLAYINIZ.
  • Paylaştığınız tarifler ile sitemizde koşul ve şart aramaksızın gelir sağlayabilirsiniz.

İletişim konusuna çok önem veriyoruz. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerde en çok üyelik sistemi ve tarif paylaşımında dönüşler olduğu için, bize ulaşmadan önce aşağıda ki notları gelin inceleyelim.

  • Üyelik sistemimizden oluşturduğunuz üyelik ile “Tarif Oluştur” sekmesinden kolayca tariflerinizi yayınlayabilir. Sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak kitlenizi daha da arttırabilirsiniz.
  • Paylaştığınız tarifleri, kullanıcılar listelerine ekleyebilir ve Yemek Tarifi Sepeti sitesinde abone olabilir, siz paylaştıkça haberdar olabilirler.
  • Youtube, Instagram, Twitter ve Facebook gibi platformlardan kendi adınıza ait veya markanıza ait olan paylaşımları dilediğiniz gibi “Yemek Tarifi” konusundan sapmadan yemektarifisepeti.com sitesinde paylaşabilirsiniz.
  • Sponsorluğumuz şuan sadece videolu veya resimli paylaşımlarınızda, logomuzu veya internet site adresimizin tamamını paylaşarak gerçekleşmektedir.


Sohbet etmeyi inanın sizin kadar seviyoruz. Aşağıda ki mail ile bizimle sohbet etmekten çekinmeyin.
iletisim@yemektarifisepeti.com

Şef Sıralamasına paylaşımlarınızla otomatik olarak katılabilir, kazandığınız abone ve listelemelere göre sıralamada yükselebilirsiniz.

Sponsorluk ve Reklam için lütfen;
reklam@yemektarifisepeti.com

Bizlere aşağıdaki formdan kolayca ulaşabilirsiniz.
Form veya direkt mail ile bizlere ulaşan sevgili Yemek Tarifi Sepeti kullanıcıları e-postanıza kesinlikle spam mesaj göndermiyoruz ve bu politikamızı hiçbir zaman değiştirmeyeceğiz.
*Aşağıya girdiğiniz e-postanıza cevap gelecektir.

Captcha!
Yemek Tarifi Oluştur
Tarifinizi Ekleyiniz...
Yemek Tarifi Sepeti ile Tarif Oluşturarak Gelir Kazanın!